Informator Młodzieżowy

[singlepic id=1013]

Przed nami kolejny rok, który zostanie wypełniony wyzwaniami, pracą i radością, a każdy kolejny dzień jeszcze bardziej przybliży nas do spotkania z naszym Zbawicielem. Zadbaj w najlepszy sposób, by Twój kalendarz był obfity w dobre wydarzenia, gdzie imię Pana Jezusa jest wywyższone.

Pamiętacie poruszające doświadczenia Tihomira Lazica? W tym roku na Festiwalu możemy oczekiwać kontynuacji. Tihi obecnie sprawuje opiekę nad misją wśród studentów w Wydziale Transeuropejskim. To również okazja, by lepiej poznać jego talent muzyczny, a towarzyszyć mu będzie cały zespół.

Gościem tegorocznego Campu będzie Dariusz Jankiewicz. Choć nazwisko brzmi znajomo to zapewne pamiętacie Jana, tatę Darka. Nasz mówca jest cenionym profesorem na Andrews University. Ma niezwykłą umiejętność przedstawiania trudnych, teologicznych zagadnień w pięknym świetle Ewangelii.

Raz na 4 lata organizowany jest Europejski Kongres Młodzieży. W ubiegłych latach: Wrocław, Monachium, Novi Sad. Tym razem jedziemy do Walencji! Hasło spotkania to The JourneyPodróż.

[singlepic id=1011]

pastor Marek Micyk – sekretarz młodzieży przy Zarządzie Kościoła

POBIERZ INFORMATOR MŁODZIEŻOWY NA ROK 2017