Droga do Kanaanu

Diecezja Wschodnia 07/05/2013

[singlepic id=157 w=580 h=304 float=]

Kolejny raz zapraszamy najmłodszych na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Rodziny Chrześcijańskiej – 25 maja Diecezjalny Zjazd w Podkowie Leśnej. Tym razem będziemy towarzyszyć narodowi Izraelskiemu w ich pełnej cudów podróży z Egiptu do Kanaanu. Posłuchamy opowieści Mojżesza, Aarona i Miriam, przejdziemy przez Morze Czerwone, zbierzemy mannę oraz zwiedzimy Namiot Zgromadzenia, czyli świątynię izraelską.

Planujemy, aby ten dzień był pełen atrakcji takich jak: wyjątkowe, rodzinne nabożeństwo, konkursy, zagadki oraz ognisko. Żeby jeszcze lepiej poczuć atmosferę tamtych czasów przeczytajcie wcześniej historie Mojżesza i narodu izraelskiego. Przygotujcie też stroje z tamtych czasów.

Zapewniamy dobry, duchowy czas w miłej atmosferze i scenerii. Zabierzcie Wasze rodziny, a może również dzieci z sąsiedztwa! Wierzymy, że wspólnie spędzone chwile będą niezapomnianą przygodą, inspiracją do kolejnych spotkań i duchową zachętą do bliższych relacji z Jezusem. Zapewniamy darmowy obiad, a na wieczorne ognisko zabierzcie coś z sobą.

W programie m.in.:

  • Inspirujące nabożeństwo,
  • przejście przez Morze Czerwone,
  • zwiedzanie Świątyni Izraelskiej
  • quizy, gry
  • zabawy biblijne.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

POBIERZ PLAKAT