Ogólnopolski Zjazd Dzieci w Pszczynie

Dzieci 17/05/2012

[singlepic id=114 w=580 h=388 float=]

KOCHANE DZIECI! Znając Wasze możliwości i talenty, którymi Bóg Was obdarzył, zapraszamy do wzięcia udziału   w rozśpiewanym spotkaniu, które odbędzie się 9 czerwca w zborze w Pszczynie. Celem  Ogólnopolskiego Zjazdu Dzieci jest uwielbienie i wyrażenie  wdzięczności Panu Jezusowi za Jego miłość i dobroć. Chcielibyśmy, aby ten Zjazd od początku do końca był prowadzony przez Was.

Zapraszamy wszystkie Dzieci!   Jest to spotkanie, na którym możecie przedstawić to, co do tej pory robiliście w Waszych zborach. Jeżeli macie pragnienie uwielbić Jezusa pieśnią lub  utworem muzycznym,  przedstawić poezję religijną, albo podzielić się doświadczeniem
z  pracy misyjnej – zgłoście Wasze uczestnictwo. Spotkanie rozpoczyna się nabożeństwem
o godz. 09:30.

O godz. 14:00 rozpocznie się część popołudniowa, która zakończy się kolacją o godz. 18:00. Program wieczorny planujemy zakończyć o godz. 20:30. Dla wszystkich zgłoszonych osób, organizatorzy zapewniają posiłek w postaci obiadu i kolacji.

Przyjedźcie z dobrym nastrojem i podzielcie się nim z innymi. Niech Pan Jezus błogosławi Wasze przygotowania do spotkania i kieruje Waszym życiem.

Czekamy na Was w Pszczynie!

W imieniu komitetu organizacyjnego – Halina Jankowska

Zgłoszenia proszę wysyłać na adresy:

—————
POBIERZ PLAKAT