Diecezjalny Zjazd Młodzieży w Rzeszowie

Aktualności 25/10/2019

Chciałbyś wziąć udział w spotkaniu młodzieżowym innym niż wszystkie? Chcemy zaprosić Cię na wyjątkowe wydarzenie, które powstało z potrzeby naszych serc!

„Weekend inspiracji” to będzie czas, którego na pewno nie pożałujesz! Nie ważne, czy jesteś dopiero na początku swojej drogi z Bogiem, czy może masz już wiele doświadczeń. Chcemy wszyscy razem uczyć się od siebie i zachęcać do bycia misjonarzem każdego dnia. Zarówno w codziennym życiu i na własnym „podwórku”, jak i w tych „większych przedsięwzięciach”.

Głównym mówcą będzie pastor Zenon Korosteński, który opowie o tym, jaki wpływ mamy na innych i jak, poprzez relacje, możemy przedstawić innym Boga. Poruszony zostanie temat zdrowia psychicznego młodzieży, czyli jak zachować balans w tym zwariowanym świecie i gdzie szukać pomocy. Pastor będzie prowadził również indywidualne konsultacje dla chętnych.

Nie jesteśmy też obojętni na potrzeby i problemy naszego społeczeństwa, dlatego chcemy zaprosić mieszkańców Rzeszowa do udziału i zwyciężania w „Grze o życie”.

Znajdzie się czas na rozmowy ze starymi znajomymi i poznanie nowych! W programie przewidziane są praktyczne warsztaty i niespodzianki, o których dowiesz się tylko, gdy przyjedziesz. Zapraszamy!

Misja Młodzieży

Gdzie: Rzeszów
Kiedy: 8-11 listopada
Koszt: 40 zł

Jeżeli finanse miałyby stanąć na przeszkodzie koniecznie napisz do nas!

 

Rejestracja:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfA346DqrxlUX4BYDyuYKpXFDW-2Kz5b1Br8pulLM75GEKAiw/viewform