Jesteśmy młodymi ludźmi należącymi do Jezusa Chrystusa. Wierzymy, że jest On naszym Zbawicielem i Panem.  Chcemy Mu być posłuszni we wszystkim, o czym wiemy, a każdego dnia szukamy Jego woli w naszym życiu. Jesteśmy członkami Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Chcielibyśmy za pośrednictwem internetu pomagać innym młodym ludziom i grupom młodzieżowym w codziennym trwaniu w łączności z naszym naszym Panem – Jezusem. Wierzymy, że czasy, w których przyszło nam żyć są bardzo trudne. Choć nie brakuje nam jedzenia, mamy dach nad głową i atmosfera jest sielankowo-pokojowa, to każdego dnia przeżywamy ogromne zmagania… o nasz czas i umysł. I właśnie dlatego stworzyliśmy wirtualne miejsce pokrzepienia i duchowej zachęty. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dla Ciebie kolejnym drogowskazem do Jezusa i Jego Królestwa.

Jeżeli chciałbyś się z nami podzielić Twoją historią poznania Boga, ciekawym doświadczeniem lub może chciałbyś pomóc nam w rozwijaniu naszego serwisu – napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym w co wierzymy – zapraszamy na oficjalną stronę Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce: www.adwent.pl