Camp 2023

Data: 11 – 14 lipca 2023 – PreCAMP     ||    14 – 23 lipca 2023 – CAMP

Miejsce: Ośrodek Polubie, Zatonie – Lubieszewo, k. Złocieńca

Główni mówcy:
pastor Randy Roberts – Loma Linda University, USA
pastor Ray Patrick – Stanborough Park, Adventist Radio London, Anglia

Rejestracja: https://wydarzenia.adwentysci.org/Camp2023/
Wypożyczalnia namiotów: https://forms.gle/mAR7SNG4FN1UFTJs8
Bieg Pomocy „Camparaton”: >zapisz się<
Ankieta ADRA dla uczestników z Ukrainy: https://forms.gle/YJPCzLSDjX6ucYGr7

Cennik:
Pobyt w namiocie / przyczepie:
Osoba dorosła                   28 zł / doba
Uczniowie (13-25 lat)      23 zł / doba
Dzieci (3-12 lat)                17 zł / doba
Dzieci do 3 lat                   bezpłatnie
Postawienie namiotu (więcej informacji na dole strony),
mały, średni, duży 0 / 7 / 14zł / doba
Przyczepa kemping.         23/35 zł / doba
Kamper                               35 zł / doba
Przedsionek / pawilon     10 zł / doba

Inne:
Nocleg w pokoju zbiorczym            40 zł / doba (rezerwacja tel. 22 31 31 431)
Parking samochodu                          3 / 7 / 15 zł / doba
Opłata za psa/kota                           10 zł / doba
Energia elektr.                                  1,5 zł / kWh lub    20 zł / doba

Opłata rejestracyjna: 25 zł + 6 zł doba; dzieci i młodzież do 25 lat, ucząca się 50% zniżki;
dzieci do 3 lat bezpłatnie

Wyżywienie: Kawiarenka campowa – styl, smak i dobre ceny serwować będzie Primavika!
Zupa z kotła (Parmeńska) – klasyka campu w ekonomicznym wydaniu.
Stołówka / barek – pełne, wegetariańskie wyżywienie serwowane przez Ośrodek.

Program: To będzie sztuka dokonywania WYBORÓW w praktyce!
W skrócie: dla dzieci i Pathfinder, dla nastolatków, dla rodziców, dla liderów młodzieży, biblistyczne, o zdrowiu, „o randkowaniu”, artystyczne, biznesowe, psychologiczne, zajęcia artystyczne, Campoturnieje, Mam talent, gry i zabawy integracyjne, sport, Camparaton, MarketDay, „Żywa książka”, „speed chat”, plaża…

Jeżeli znasz młode osoby, które z powodów finansowych nie mogą przyjechać na Camp – napisz!!!

Serdecznie zapraszamy!
W imieniu Organizatorów,
pastor Marek Micyk

kontakt: mlodzi@adwent.pl

Pobierz informator
Pobierz regulaminTematy warsztatów:

Zdrowie nie tylko duchowe, B. Śleszyńska i Agata Radosh, M. Kudzia. Popularna dieta ketogeniczna – zdrowa czy nie? Zdrowy styl życia – to Twój wybór? Co zrobić, żeby poprawić poczucie własnej wartości; Uzależnienia; Wpływ środowiska w jakim wychowało się dziecko na jego na dorosłe życie; Płat czołowy i jego wpływ na twoje decyzje, zdrowie, rodzinę i Ciebie samego; Trójanielskie poselstwo a zdrowie – czy wszystko dobrze rozumiem?

Powołanie i misja Kościoła, A. Grześkowiak. Uniwersalizmie powołania i misji przedstawione w Ewangeliach. Czy kobieta może służyć w Kościele i w misji? Jak znaleźć swoje powołanie i usłyszeć Boży
głos?

Chrzest, Spotkania dla katechumenów, J. Dzięgielewski. Chcesz zawrzeć przymierze z Bogiem? Camp to idealne miejsce i czas na to wydarzenie. Zapraszamy na spotkania dla katechumenów podsumowujące wiedzę biblijną z okazją do szczerych rozmów i zadawania pytań.

Historie z życia misjonarzy, P. Stachurski. Poznaj zwykłe i niezwykłe historie życia ludzi, poprzez których Bóg zmieniał i wciąż zmienia ten świat. Każde spotkanie to przybliżenie historii życia i doświadczeń innego misjonarza spośród tych najbardziej znanych w historii misji protestanckich. W książce „Wychowanie” E. White napisała: „…Zamiast obciążać umysł szeregiem nazwisk i teorii, które w życiu i tak nie będą miały zastosowania, bo idą w zapomnienie przez uczniów natychmiast po opuszczeniu murów szkolnych, uczcie ich o dalekich krajach, ukazując je w świetle prac misyjnych, i zapoznajcie ich z mieszkającymi tam ludźmi i ich potrzebami”. Jakie znaczenie tamte historie mogą mieć dziś dla nas? Może większe niż sądzimy. Przecież: „To be a Missionary you don’t have to cross the sea, but you have to see the Cross”.

O rozwoju nie tylko duchowym, czyli dla tych, którzy chodzą szybciej, B.T. Dutkowscy, T.Boćkowski, M.Grzesiak. M.Krzyżanowski, A.Bylina. Tym razem w formie szerszej niż tylko dla liderów młodzieży. W jakimś wymiarze wszyscy jesteśmy liderami, a na pewno możemy i powinniśmy rozwijać talenty, które Pan Bóg nam dał. Jak wystartować, żeby się działo? Jak zawsze w konflikcie wychodzić zwycięzcą? Jak rozwijać dobre nawyki? Jak się komunikować bez niedomówień?

ADRA Polska, uzyskaj wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego i profilaktyki uzależnień. Warsztaty w języku ukraińskim oraz indywidualne konsultacje naszego. Ponadto na stoisku fundacji będzie dostępna możliwość zadania pytania sztucznej inteligencji w zakresie wsparcia psychologicznego. Poznaj możliwości programu Erasmus+ na wyjazdy zagraniczne.

Gorące tematy, tylko dla młodzieży, Andrzej Sieja. Szczerość, otwartość, maksymalna chęć pomocy. Tematy: do tanga trzeba dwojga, ale jak znaleźć kogoś do tego tanga? Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Skąd mogę wiedzieć, że właśnie ta osoba jest dla mnie? Własne wybory – Czy na pewno własne? Dlaczego tak trudno się dogadać? On i ona – różnice które ranią i leczą Przyzwyczajenie to, czy uzależnienie? Uzależnienia młodego pokolenia. Strefy zakazane, niebezpieczne rewiry.

Życie w obfitości, P. Wojtkowska, M. Jaworska-Trzop, M.Trzeciak-Widz.

Szkoła Sobotnia jeszcze lepiej, R.Krok. Rano w praktyce na nabożeństwie, a później w ramach rozwijania naszych umiejętności spotkamy się na warsztatach.

Program dla dzieci. M.Szydłowska, P.Dzięgielewska. Tematem zajęć będzie owoc Ducha Świętego – miłość, radość, pokój, cierpliwość, życzliwość, dobroć, wierność, łagodność i powściągliwość. Zajęcia będą składać się z historii, prac plastycznych i eksperymentów, które przybliżą dzieciom temat owocu Ducha w sposób ciekawy i interaktywny. Nauczymy się, jak wprowadzać go w życie i jak możemy służyć Bogu poprzez pielęgnowanie tych wartości w swoim życiu.

Harcerstwo ZHA. Czuwaj MaranaTha! Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia w grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-15 lat. Ruszymy w teren, a tam nabędziesz nowych umiejętności i poznasz lepiej otaczający nas świat! Wieczory spędzimy przy ognisku, śpiewając, pląsając i słuchając gawęd. Nie zabraknie również gier terenowych. Zapraszamy również na nasze stoisko z harcerskimi artykułami gdzie będziesz mógł/a również zaczerpnąć więcej informacji o ZHA. Zapraszamy!

Kompas, szkoła z Podkowy Leśnej na Campie. Centrum Edukacyjne Kompas zaprasza na program „LessNaNuda”. Tworzymy przestrzeń naturalnego odkrywania fascynującego świata. Będzie wesoło, smacznier, ciekawie i naturalnie. Zapraszamy dzieci w 3 grupach wiekowych.

Chill Art, Gina Moro, tym razem wykonamy morską kompozycję przestrzenną z odlewami gipsowym,
wykonamy pastelowy „witraż”, a gwoździem programu będzie własnoręcznie wykonane „drzewko szczęścia”. O zakwalifikowaniu do jednej z dwóch grup decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału (zapewniam wszystkie materiały) to 50zł/os.

Fitness na plaży, Agata Ryska – po porannych wykładach przyjdź w wygodnym ubraniu na plażę, na krótkie zajęcia dla zdrowotności w praktyce. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, tylko Ty i chęci! Każdego dnia będzie inna forma ćwiczeń, w programie aerobik, mobilność i zdrowy kręgosłup. Zwiększysz swoją ruchomość, zadbasz o kręgosłup i zyskasz energię oraz dobry humor na resztę dnia. Do zobaczenia na plaży! Prowadzenie.