Zapraszamy dzieci do Podkowy Leśnej

[singlepic id=100 w=580 h=220 float=]

Drodzy Rodzice i Dzieci!!!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was 26 maja na Diecezjalny Zjazd z okazji Dnia Rodziny Chrześcijańskiej, który odbędzie się w Podkowie Leśnej. Nasz wspólny czas poświęcony będzie poznaniu tajemnicy przyjaźni Dawida z Panem Bogiem opisanej w 1 Samuela 16 i 17 rozdziale. Hasłem Zjazdu będą słowa zachęty i jednocześnie obietnicy kierowanej do każdego z nas: „Idź, Pan będzie z tobą”.

Planujemy, aby ten dzień był pełen atrakcji takich jak: wyjątkowe rodzinne nabożeństwo, konkursy, stanowiska z atrakcjami, turniej biblijny oraz ognisko. Żeby jeszcze lepiej poznać czasy Dawida ogłaszamy konkursy: na strój wraz z jego prezentacją oraz pracę plastyczną związaną z tematem. Szczegóły na dole strony, pod plakatem.

Zapewniamy dobry, duchowy czas w miłej atmosferze i scenerii. Zabierzcie Wasze rodziny i bliskich! Wierzymy, że wspólnie spędzone chwile będą niezapomnianą przygodą, inspiracją do kolejnych spotkań i duchową zachętą do bliższych relacji z Jezusem. Zapewniamy darmowy obiad, a na wieczorne ognisko zabierzcie coś z sobą :) Dla wszystkich chętnych i najbardziej wytrwałych będzie możliwość przenocowania w namiotach z soboty na niedzielę.

Zainteresowane rodziny prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa do 21 maja.

Kliknij by przejść do formularza zgłoszeniowego.

pastor Marek Micyk

Sekratariat Dzieci i Młodzieży Diecezji Wschodniej

 

Konkurs na strój:

Stroje mają przypominać te, w jakich chodzili ludzie w czasach Dawida. Rekwizyty mile widziane. Oceniać będziemy: pomysłowość, wykonanie oraz prezentację.

Konkurs na pracę plastyczną:

Temat: Praca oparta na wybranym fragmencie z I Sam. 16 i 17 rozdziału. Technika dowolna. Format: A3