Kongres Młodzieży WYTRWAJ!

Hej!
Przed nami wakacje i kolejne wydarzenie, które ma potencjał wzmocnić więź ze Stwórcą oraz poznania ludzi z Polski i Europy. Chodzi o Kongres Młodzieży, który pod hasłem „WYTRWAJ!” odbędzie się w Chorwacji w sierpniu. Poniżej więcej informacji:

Kiedy?

6-10 sierpnia 2024 r.

Gdzie?

Chorwacja, Maruševec,
kampus Adwentystycznego Seminarium
i Medycznej Szkoły Średniej

Dla kogo?

Osoby w wieku 18-35 lat posługujące się językiem angielskim.

Program

Główne poranne i wieczorne spotkania odbywać się będą w budynku z klimatyzacją.

Główny mówca

Warsztaty

Więcej informacji wkrótce.

Dojazd

Wyjazd z Warszawy, ul. Foksal 8, 6 sierpnia o 4:00 LUB wyjazd z Gliwic, ul. Nowy Świat 43, 6 sierpnia o 8:00. Na miejscu jesteśmy ok. 16:00. Program zaczyna się kolacją o 18:00.

Powrót

Odjazd autokaru do Polski w sobotę 10 sierpnia o 23:00. Można wysiąść w Gliwicach ul. Nowy Świat 43 (niedziela 11 sierpnia, około 7:00) LUB Warszawie ul. Foksal 8 (niedziela 11 sierpnia, około 10:30).

Koszt autokaru

300 zł za osobę w obie strony

Nocleg

Organizatorzy przewidują do wyboru:

  • nocleg w klasach, w pobliskiej szkole podstawowej poza kampusem (codziennie bezpłatny dojazd) na własnej karimacie, łazienki na korytarzach, koszt 400 zł za osobę
  • nocleg w odległym o 15 km akademiku (codziennie bezpłatny dojazd), w pokojach 3-4 osobowych, łóżka, osobne łazienki, koszt 800 zł za osobę (lokalizacja)

Wyżywienie

Posiłki z cateringu od kolacji we wtorek 6 sierpnia do kolacji w sobotę 10 sierpnia. Koszt posiłków wliczony jest w cenę podanych wyżej noclegów. Organizatorzy nie przewidują opcji rezygnacji z posiłków.

Ubezpieczenie

Należy posiadać bezpłatną kartę EKUZ, uprawniającą do korzystania osobom ubezpieczonym w Polsce z opieki medycznej na terenie Unii Europejskiej (https://pacjent.gov.pl/ekuz) lub wykupić ubezpieczenie osobiście.

Rejestracja

Przedłużona do 30 czerwca. Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji

Piotr Bylina, 793 316 584, piotr.bylina@adwent.pl