Młodzieżowy Tydzień Modlitwy – 11-18 marca 2023 

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy – 11-18 marca 2023 

Światowy Dzień Młodzieży – 18 marca 2023 

Cześć !!!

Piękna chrześcijańska maksyma mówi: jeżeli nie możesz przekazać Ewangelii inaczej to powiedz to. Żyjemy w świecie, gdzie dużo słów, za którymi nie idą czyny, a to one mają najmocniejszy przekaz. Jako młodzi ludzie chyba najbardziej mamy już dość „bicia piany” i „lania wody”. Tegorocznym tematem będzie MIŁOŚĆ, która wyraża się w działaniu. Takim codziennym, praktycznym, które można zjeść, ubrać się w nie, ogrzać. Bóg nas tak stworzył, że odczuwamy różne braki, a jednym z nich jest właśnie niesienie pomocy innym. Wiedzą o tym ludzie, którzy często nie będąc nawet chrześcijanami niosą pomoc na całym świecie. Tym bardziej my mamy szansę się w tym specjalizować!

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy będzie trwał od 11 do 18 marca. Tradycyjnie już, poza stacjonarnymi spotkaniami będziemy mieć wersję online, a materiały zamiast formy „czytanek” będą publikowane jako wideo na Youtube/Mlodzi.Adwent.PL. 

Mamy jednak nadzieję, że uda Wam się spotykać na żywo w Waszych zborach. Dołączcie jako lokalna społeczność młodzieży do głoszenia Ewangelii w praktycznym wymiarze i niech to trwa nie tylko jeden dzień, albo tydzień…

​ Filmiki z materiałami o każdego dnia o 12:00 na: 
www.youtube.com/MLODZIadwentpl

Niech Pan Bóg wciąż nas prowadzi !  

​W imieniu Organizatorów, 
pastor Marek Micyk

Pobierz informator