Obóz Misyjny – Ty Decydujesz

[singlepic id=233]

Ewangelizacyjne obozy w Bytonii, to Boży sposób spędzania wakacyjnego czasu przez młodzież. Naszym celem jest trójwymiarowy (duchowy, fizyczny i społeczny) rozwój uczestników. Program i charakter obozu w całości dostosowane są do potrzeb młodych ludzi. Uczą się jak być gospodarzami, a nie tylko gośćmi, dawcami, a nie tylko biorcami, współodpowiedzialnymi, a nie tylko „kibicami” w Kościele.

Data

2 – 14 lipca
Rozpoczynamy wspólnym obiadem o 15:00
Oficjalne zakończenie obozu wieczorem 13 lipca
Wyjazd następnego dnia (wtorek)

Miejsce

Bytonia koło Starogardu Gdańskiego, ul. Dworcowa 18 B (street view, google maps)

Uczestnicy

Wiek: 15 – 25 lat
Koszt: 280 zł

Zgłoszenia

Na e-mail lub numer telefonu, kontakt. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czego możesz się spodziewać?

Na naszych obozach stawiamy na trójwymiarowy rozwój człowieka – duchowy, umysłowy i fizyczny. Dlatego właśnie, dzień rozpoczynamy i kończymy wspólnym czasem z Bogiem, oraz realizujemy różne formy ewangelizacji: sprzedaż literatury, Expo zdrowie i nie tylko, ale nie zabraknie też czasu wolnego, podczas którego możemy uprawiać sport, grać w przeróżne gry, czy w inny sposób spędzać czas z przyjaciółmi. Przygotowaliśmy dla was również wiele niespodzianek.

Ważne

Pamiętaj, że jest to obóz rowerowy. Warunkiem uczestnictwa jest bycie na całym obozie. Jeśli nie dasz rady dojechać na czas (czwartek, 15.00), możesz przyjechać dzień wcześniej i pomagać przy rozkładaniu obozu. Osoby chcące przyjąć chrzest na obozie, powinny mieć polecenie Rady zboru.

www.obozbytonia2015.pl