Hosanna 2014 – Zaproszenie

Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprosić wszystkich na tegoroczny Chrześcijański Festiwal Form Artystycznych „Hosanna 2014”. Tym razem nasz Festiwal odbędzie się pod hasłem: „Powołani“, wszyscy bowiem zostaliśmy powołani, aby uwielbiać naszego Boga.

Jako organizatorzy chcielibyśmy, aby to wyjątkowe spotkanie stało się otwartą sceną dla wszystkich artystycznych talentów. Stąd zmieniona formuła: „Festiwal Form Artystycznych“. Zapraszamy zatem grupy pantomimiczne, grupy teatru cieni, artystów malarzy, rzeźbiarzy itp, aby zgłosili swój udział.

Z poczynionych obserwacji wynika, że w naszej społeczności znajdują się osoby obdarzone różnorodnymi darami i talentami. Chcemy, żeby festiwal stał się platformą, która umożliwi prezentację posiadanych przez kościół talentów oraz inspiracją dla tych, którzy wciąż „ukrywają się“ ze swoimi uzdolnieniami. Nasz festiwal może stać się miejscem uwielbienia Boga, który jest Bogiem „różnorodności“ .

Dla zachęty powiem, że gościem muzycznym tegorocznego festiwalu będzie grupa 4 GIVEN (znana z Młodzieżowego Kongresu w Serbii). Będziemy mieli również okazję posłuchać grupy Signature Sound Quartet z Łotwy. Głównym mówcą festiwalu będzie Tihomir Lazić, student teologii Oxford University, znany i lubiany młodzieżowy mówca, nauczyciel śpiewu i gry na fortepianie w Newbold College i Oxfordzie. Jego pasją jest muzyka.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie MLODZI.adwent.pl w specjalnej zakładce festiwalowej. Zaplanujcie swój przyjazd, gorąco zapraszam w gościnne progi Filharmonii w Częstochowie. Nie może was zabraknąć !

INFORMATOR

Miejsce: Filharmonia, ul. Wilsona 16, Częstochowa.

Cena: Brak opłaty zjazdowej. Będziemy wdzięczni za Wasze dary.

Posiłki: Obiad 15zł, śniadania i kolacje 8zł.

Noclegi: W szkole na własnej karimacie i śpiworze w cenie 14zł za noc.

Rejestracja: Jeżeli chcesz skorzystać z posiłków lub noclegów rejestracja jest obowiązkowa. Dla wszystkich zgłoszonych osób przygotujemy bardzo atrakcyjne, imienne identyfikatory. Ponadto, rejestracja daje dostęp do niektórych warsztatów z ograniczoną liczbą miejsc.

Termin zgłoszeń: Indywidualne do 15 kwietnia, wykonawców do 10 kwietnia.

RAMOWY PROGRAM FESTIWALU

Piątek, 18 kwietnia

19:00 – 21:00 Powołani I – wieczór muzyki i Słowa

Sobota, 19 kwietnia

09:30 – 12:00 Nabożeństwo Sobotnie
14:00 – 15:30 Powołani II – Festiwal Form Artystycznych
16:45 – 18:15 Powołani III – Festiwal Form Artystycznych
19:00 – 20:30 Koncert Wielkanocny – wydarzenie ewangelizacyjne

Niedziela, 20 kwietnia

09:00 – 10:30 Powołani IV – nabożeństwo poranne
11:00 – 13:00 Warsztaty

———————————————————–
POBIERZ PLAKAT FESTIWALU
POBIERZ INFORMATOR
WYPEŁNIJ FORMULARZ DLA UCZESTNIKÓW
WYPEŁNIJ FORMULARZ DLA WYKONAWCÓW
PRZECZYTAJ REGULAMIN FESTIWALU