LIFEconnect LIVE!

Wydarzenia 06/04/2013

W dniach od 12 do 14 kwietnia w Podkowie Leśnej odbędzie się szczególne wydarzenie.  „Connect to Escape” – bo o nim mowa – to multimedialny projekt ewangelizacyjny realizowany w ramach misji LIFEconnect. Całość programu transmitowana będzie w internecie za pośrednictwem strony lifeconnect.pl, internetowej telewizji nadzieja.tv oraz kanału Hope Channel Polska.

LIFEconnect LIVE – „Connect to Escape” | Czy jest dla nas nadzieja? |

„Connect to Escape” (w wolnym tłumaczeniu: nawiązywanie relacji, które umożliwią ludziom wyjście ze świata i zbliżenie się do Boga), to projekt misyjny realizowany w formule programu telewizyjnego, który przygotowany został przez Wydział Transeuropejski Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Polska będzie piątym (po Albanii, Słowenii, Macedonii i Węgrach) krajem biorącym udział w tym szczególnym wydarzeniu.

Samą formą program przypomina otwarty panel dyskusyjny. Ludzie siedzący przy stolikach, rozmawiać będą o zagadnieniach związanych z problemami współczesnego świata. Całość zostanie urozmaicana interesującymi klipami muzycznymi, prezentacjami video oraz quizami. Widzowie oglądający program za pośrednictwem internetu, będę mieli możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji „na żywo”.

Głównym mówcą  podczas trwającego trzy dni wydarzenia będzie pastor Andrzej Siciński, który wraz z uczestnikami programu poruszy następujące tematy:

  • 12 kwietnia (piątek): ZAUFANIE – Czy Bóg wykonuje swoją pracę?
  • 13 kwietnia (sobota): WYBACZENIE – Czy powinienem wybaczać tym, którzy mnie ranią?
  • 14 kwietnia (niedziela): NADZIEJA – Koniec świata. Naprawdę?

Spotkania w Podkowie Leśnej będą transmitowane za pośrednictwem polskiej strony internetowej lifeconnect.pl,  telewizji zborowej nadzieja.tv oraz kanału Hope Channel Polska.