Tydzień Modlitw Młodzieży 2015

[singlepic id=214]

Zapraszamy do udziału w tegorocznym Tygodniu Modlitw Młodzieży, który odbędzie się w dniach od 14 do 21 marca 2015 roku.

Jako młodzież, kolejny raz stajemy przed szansą i wyzwaniem na przybliżenie się do Jezusa i Jego Królestwa. Kto doświadczył ten wie, że wspólne rozważanie i modlitwa przybliżają nas do siebie i wnoszą duchowe ożywienie, a podobno tego nam najbardziej brakuje.

Czekasz na dobre zmiany w swoim życiu? Tęsknisz za spokojem w sercu? Zatem podejmij wyzwanie i weź aktywny udział w spotkaniach młodzieży w Twoim zborze, a może nawet zaproś innych do siebie. Odkryj co jest ESENCJĄ! Doświadcz jak odzyskać to, co stracone!

Finałowym momentem będzie Sobota, 21 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas. Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca. Znajdź zachętę i odwagę, a odkryjesz niezwykłą moc i satysfakcję, która wynika z naśladowania Pana Jezusa w służbie dla innych.

Zobacz, co działo się podczas ubiegłorocznego Światowego Dnia Młodzieży.

—————————————————————————
CZYTANKI
TYDZIEŃ MODLITW MŁODZIEŻY 2015 – CZYTANKI
TYDZIEŃ MODLITW MŁODZIEŻY 2015 – CZYTANKI [DO DRUKU]
TYDZIEŃ MODLITW MŁODZIEŻY 2015 – WSKAZÓWKI
TYDZIEŃ MODLITW MŁODZIEŻY 2015 – INFORMATOR
—————————————————————————
CZYTANKI NA POSZCZEGÓLNE DNI [DO DRUKU]
0. Wstęp
1. Sobota – Trzymając się na dystans
2. Niedziela – Rozpocznijmy świętowanie
3. Poniedziałek – Trzymaj się Jezusa
4. Wtorek – Sam na sam z Nim
5. Środa – Walka o umysł
6. Czwartek – Czy staniesz po Jego stronie?
7. Piątek – Podążanie za wizją
8. Sobota – Życie z łaski
9. Wskazówki