Camp 2015

[singlepic id=224]

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny Camp w Zatoniu, który odbędzie się w dniach od 17 do 25 lipca.

CENNIK & PROMOCJE | WYPOŻYCZALNIA NAMIOTÓW | WARSZTATY | REGULAMIN
 ——————————————————————
INFORMATOR CAMPOWY

17 – 25 lipca 2015 – Camp tradycyjny

26 – 29 lipca 2015 – Camp BIS to kilka dodatkowych dni dla tych, którym z Zatonia żal wyjeżdżać. Program dedykowany jest dla młodzieży 13 – 25 lat, ale dorosłych też zapraszamy

Miejsce: Zatonie – Lubieszewo, k. Złocieńca

Główni mówcy:

 • pastor Ranko Stefanovic (USA), profesor Andrews University;
 • pastor Andrew Davis (Wielka Brytania)
WARSZTATY I ATRAKCJE

Ranko Stefanovic, Księga Apokalipsy przyciąga największą uwagę, a przy tym przez wielu uznawana jest za niezrozumiałą. Jeszcze inni przestraszyli się po przeczytaniu dziwnych i przerażających scen. Jakże zaskakujące jest, że ta księga została napisana, aby była zrozumiana i niosła pocieszenie. W czasie Campu będziemy zagłębiać się w jej treść odkrywając niezwykły obraz naszego Zbawiciela. Zobaczymy jak daleko jesteśmy w historii świata oraz jak dzisiaj żyć spokojnie i nie bać się przyszłości.

Ranko Stefanovic, seminaryjne warsztaty + czas na pytania i odpowiedzi z zakresu proroctw Apokalipsy na poziomie Andrews University !!!

Andrew Davis, #Postanowiłem… Będziemy rozmawiać o tym jakie decyzje w życiu młodych ludzi są konieczne, by uchronić się przed ognistymi pociskami złego oraz o jego niecnych taktykach. Co możemy zrobić jako kościół, jako starsi i młodsi, by wytrwać? To wszystko sprowadza się do naszych wyborów.

Władysław Polok, seminarium historyczne. Blaski i cienie historii Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego na ziemiach polskich. Jakie czynniki wpływały na jego szybki rozwój? W jaki sposób kościół odnosił zwycięstwo w czasach kryzysów i doświadczeń? Z jakimi zewnętrznymi, a szczególnie wewnętrznymi trudnościami kościół zmagał się w trudnych latach 50-tych?

Mateusz Krzesiński, wykłady biblijne: Jak studiować Biblię? Wszyscy chrześcijanie uznają Biblię jako natchnione Słowo Boże, jednak różnie je interpretują. Podczas tych warsztatów, w praktyczny sposób, będziemy wspólnie odkrywać to, jak studiować Biblię w jej pierwotnym znaczeniu oraz współczesnym zastosowaniu. Poznamy podstawowe zasady interpretacji oraz bardziej zaawansowane techniki analizy tekstu. Jeśli chcesz badać Słowo Boże jeszcze dokładniej oraz poznawać Boże poselstwo do Ciebie – przyjdź!

Halina i Ryszard Jankowscy: Seminarium dla małżeństw: Przepis na udane małżeństwo. Sekret trwania w miłości. Gdy zanika miłość jak ją odnowić?

Beata Baron, Wiola Suszek, Seminarium dla rodziców – Twórcze rodzicielstwo czyli o tym, jak podnieść jakość wychowania i rozwinąć skrzydła. M.in.: rozwijanie potencjału własnego i swoich dzieci, coaching rodzicielski, jak żyć z pasją, jak rozpoznawać emocje własne i innych, jak pozbyć się agresji w relacjach z innymi, karać czy wyciągać konsekwencje. Wszystko to, co powinniśmy wiedzieć, by rodzicielstwo mogło być niezapomnianą przygodą, wnoszącą radość w każdy kolejny dzień naszego życia.

Halina Jankowska, misja kobiet: spotkania warsztatowe: zaproszenie do modlitwy, misja wśród kobiet, uzdrowienie serca i myśli, dobre emocje…

Halina Jankowska, spotkania dla osób prowadzących zajęcia z dziećmi, „Messy Church”, kościół przyjazny dzieciom.

Joanna Słonecka-Micyk, Paulina Dzięgielewska, program dla dzieci: bo najmłodsi też mogą #postanowić dla Jezusa. Być jak Samuel i słuchać głosu Boga. Chodzić z Bogiem zawsze jak Noe. Zachować czystość jak Samson. Być wolnym jak Józef. Służyć innym jak mała służąca. Być szczęśliwym jak Haddassa. Dbać o zdrowie jak Daniel. Być jak Jezus i opowiadać innym o Bogu. To wszystko czeka na Was najmłodsi!

Grzesiek Rybacki, Pathfinder: w dwuszeregu zbiórka! Kolejno odlicz! Dzisiaj bitwa o flagę, jutro nocny wypad do lasu…czyli to co lubimy najbardziej.

Piotr Gołaszewski, Expo-zdrowie, misja z literaturą: kolejny Camp będzie miał misyjny charakter. Przekonaj się jak skutecznie wykorzystywać literaturę w misji oraz weź udział w wystawach EXPO Zdrowie.

Piotr Samulak, ImpactDay: w tym roku zawitamy do Drawska Pomorskiego lub Bornego Sulinowa, gdzie swoje siły i czas przeznaczymy na prace społeczne na rzecz mieszkańców. Chcemy dotrzeć do środowisk, które potrzebują wsparcia fizycznego, psychicznego i duchowego. Na pewno nie będziemy się nudzić. Zaplanuj swoje uczestnictwo, a w nagrodę otrzymasz wycieczkę śladami Jezusa Chrystusa.

Tytus Gudzowski, MarketDay: to już tradycja Campu. Tu możesz sprzedać swoje talenty, usługi dla ludności, komplementy, wyroby cukiernicze i prawdziwe dzieła sztuki, a cały dochód zostanie przeznaczony dla kogoś potrzebującego z lokalnej społeczności.

Mirosław Harasim: warsztaty z wystąpień publicznych. Jak wygłosić przemówienie, kazanie lub prowadzić wykład? Co składa się na udany występ i jak zainteresować słuchaczy? Sekrety skutecznych mówców. Naucz się mówić interesująco, zrozumiale i pewnie!

Ola Harasim – Sztuka w służbie Bogu, te warsztaty są dla tych, którzy lubią formy teatralne. Będziemy uczyć się jak tworzyć i wystawiać scenki, które mogą być wsparciem dla kazania, nabożeństwa, utworów muzycznych czy spotkań tematycznych. Sięgniemy po różne formy, wydobędziemy z każdego nawet ukryte pokłady kreatywności. Zapraszamy zarówno tych, których pasjonuje reżyserka, jak i tych, którzy nie boją się aktorstwa.

Grażyna Szambelan, Chill-art, warsztaty artystyczne. Nie od dziś wiadomo, że tworzenie jest wspaniałym antidotum na stres, więc koniecznie zaplanujcie udział w naszych zajęciach, by uaktywnić się twórczo. W tym roku, w roli głównej zajęcia z kolorowym filcem. Będziemy ćwiczyć filcowanie na mokro, a także za pomocą specjalnych igieł. Głównym zadaniem będzie wykonanie obrazu „malowanego filcem”. Będzie też coś zupełnie nowego, ale szczegóły dopiero podczas warsztatów. Opłata za warsztat 40zł.

Żaneta Sieja-Rzezińska, warsztaty Piękno z natury, Przyroda jest wspaniałym darem od Pana Boga. Jest nie tylko źródłem pięknych zapachów, zjawisk i widoków ale jest bogata w rośliny, które leczą i pielęgnują. Cenne oleje tłoczone z nasion, mleko, miód, pachnące olejki eteryczne, płatki kwiatów i zioła.. To wszystko mamy pod ręką, a tylko tyle potrzeba by zrobić krem do twarzy, balsam do ciała, maskę do włosów lub peeling. Zapraszam na warsztaty, na których wspólnie zrobimy kosmetyki naturalne, i jeszcze bardziej poznamy naszego Stwórcę.

Campowy Blok zdrowia, ponieważ właśnie jest rok zdrowia i… Camp to zdrowie:

Dr Paweł Zagożdżon, sztuka zdrowego myślenia – jak pokonać stany depresyjne.

Agata Radosh i Beata Śleszyńska, warsztaty campowego gotowania.

Beata Baron, Beata Śleszyńska, Zdrowe dziecko – warsztaty dla rodziców.

Kto się rusza nie rdzewieje, czyli jeszcze więcej ćwiczeń…

Wojtek Orzechowski, warsztaty z biznesu: Jak inwestować w nieruchomości? Jak na nich zarabiać? Warsztaty dla wytrwałych i przedsiębiorczych osób. Na Campie konsultacje w małych grupach. Warunkiem konsultacji jest zapoznanie się z materiałami ze strony www.wiwn.pl/camp.

Tomek Sulej, konwersacje z języka angielskiego, bo od nauki języka nie ma wakacji.

Chłopaki-Zatoniaki, Piotr Samulak, miło mi poinformować, że dwoje ubiegłorocznych adeptów naszego campowego klubu żeglarza w maju br. zdało egzamin otrzymując patent Żeglarza Jachtowego. W tym roku kolejna grupa ma szanse zdobyć podstawowe umiejętności żeglowania i odkryć kolejną pasję. Jeżeli chcesz spojrzeć na Boga i na siebie z innej perspektywy zapisz się do naszego klubu – dasz radę. Opłata za warsztat 40zł.

Filip Sieja, gry i zabawy integracyjne. Nudzi Ci się? Nie wiesz co można robić w grupie, jak pozytywnie wypełnić czas ze znajomymi, czy spotkania młodzieży w kościele mogą być fajne? Razem popracujemy nad tymi punktami.

Tytus Gudzowski, Tomek i Asia Szambelanowie, „szybka randka”: brzmi groźnie i tajemniczo, ale idea jest bardzo pozytywna. W ciągu godziny poznasz i porozmawiasz z 20 osobami przeciwnej płci. Tylko 3 minuty na jedną osobę, ale może to wystarczy by spotkać tą „od Pana Boga” ?

Darek Kowalczyk, Tomek Szambelan, Camparaton: czyli bieg na symbolicznym dystansie 7,77 km.

Sport: bo zdrowie to nasza mocna strona, a na Campie można być aktywnym w świetnym towarzystwie.

Ewa Świątek, Agata Radosh, poranna gimnastyka

Asia Pieszka, Kika Harasim, konkurs 3 diecezji: Biblionerzy, Familiada, Jaka to melodia… koniec z bieganiem po patelnie!

Kawiarenka: Miejsce wyjątkowe. Będziesz mógł spożyć pyszne dania i napoje, przygotowane od serca, z pragnienia służby innym. Bedzie to miejsce, w którym będziemy szukać i doświadczać Boga, rozmawiać o Nim i z Nim. Każdy jest tutaj mile widziany.

Studenci WSTH, spotkania modlitewne na plaży, bo dobrze jest się modlić wieczorem…

[youtube]Lo8UE8Gg6Mw[/youtube]

CENNIK

Pobyt w namiocie / przyczepie:

 • Osoba dorosła 16 zł / doba
 • Uczniowie (13-25 lat) 13 zł / doba
 • Dzieci (3-12 lat) 11 zł / doba
 • Dzieci do 3 lat bezpłatnie
 • Przyczepa kemping. 10 zł / doba Parking samochodu
 • Kamper 15 zł / doba
 • Przedsionek / pawilon 5 zł / doba

Inne:

 • Nocleg w pokoju zbiorczym 20 zł / doba (rezerwacja tel. 22 31 31 432 lub email: kancelaria@frostmedia.pl)
 • Parking samochodu 5 zł / doba
 • Opłata za psa/kota 5 zł / doba
 • Energia elektr. 1 zł / kWh lub 10 zł / doba

PROMOCJA: bezpłatny pobyt trzeciego i kolejnych dzieci (poniżej 18 lat) w rodzinie.

Opłata rejestracyjna: 10 zł + 2 zł doba; dzieci i młodzież do 25 lat, ucząca się 50% zniżki dzieci do 3 lat bezpłatnie

WYŻYWIENIE
 • Śniadanie 10 zł
 • Obiad (dwa dania) 20 zł
 • Kolacja 10 zł

10% rabatu za wykupienie posiłków na minimum 7 dni Campu (można zamówić np. same obiady)

JEŻELI ZNASZ MŁODE OSOBY, KTÓRE Z POWODÓW FINANSOWYCH NIE MOGĄ PRZYJECHAĆ NA CAMP – NAPISZ!!!

mlodzi@adwent.pl

CAMP 2015 – POBIERZ INFORMATOR

[youtube]wbWJhRG3N7g[/youtube]